Všetci účastníci ŠKODA HORAL MTB MARATÓNU, ktorí včas zaplatia štartovné (viď podmienky v propozíciách) získajú v štartovnom balíčku cyklistickú fľašu ŠKODA a ďalšie darčeky od našich partnerov.

Obsah tašky pre účastníkov:
WE LOVE CYCLING cyklistická fľaša 500ml
Leták série ŠBOT 2018
Zberateľské nálepky série SBOT 2018

Zároveň sa všetci účastníci automaticky zúčastnia záverečnej tomboly v ktorej budú mať šancu vyhrať niektorú z hodnotných cien. Hlavnou cenou v tombole je mestský skladací bicykel značky ŠKODA StretchGO.

Skladací bicykel stretchGO je ako šikovne navrhnutý automobil. Zvonku mimoriadne kompaktný, ale pritom ponúka veľa komfortu aj pre veľké postavy. Skrátka dokonalý člen rodiny ŠKODA. Pri jeho vývoji našli uplatnenie moderné materiály, vykazujúce skvelý pomer medzi nízkou hmotnosťou a vysokou pevnosťou. Krátky rám a vysoká pozícia sedenia zaručujú prekvapivú obratnosť v preplnených uliciach miest i dokonalý prehľad o okolitom dianí. Silnou stránkou bicykla ŠKODA StretchGO je jeho skladnosť. Stačí niekoľko hmatov na správnych miestach a z plnohodnotného dopravného prostriedku je kompaktný „balík“. Ten možno pohodlne uložiť do batožinového priestoru vo vozidle bez toho, aby výrazne obmedzoval prepravnú kapacitu pre ďalšiu batožinu. V kombinácii s komfortnými plášťami s vysokým profilom, pohodlným sedlom, výkonnými brzdami a
sedemstupňovou prehadzovačkou je bicykel ŠKODA stretchGO priam predurčený stať sa nekorunovaným kráľom mestskej cyklistickej džungle.

Traja najrýchlejší pretekári v každej kategórii a na každej trase získajú od organizátorov pamätný pohár pre víťazov a vecné ceny od našich reklamných partnerov. Najväčšou mierou v tomto smere prispeje náš generálny prtner, ktorý venuje desiatky cien.

1. Ceny v mužských a ženských kategóriách (tričká resp. rychloschnúca osuška)

 

2. Cena v mužských a ženských kategóriách (cyklorukavice)

3. Cena v mužských a ženských kategóriách (cyklo pumpa)

Ceny v detských (rodinných) kategóriách

Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu uvedených výhier !!!